Close

LOGIN

Close

Register

Close

Lost Password

Devinim: Serra İnce

1987 İstanbul doğumlu Serra İnce, Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Mezunu. Eğitim süreci boyunca sanat tarihi ve birçok farklı tarzda resim çalışmaları ile ilgilenen İnce, 24 Ocak- 21 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek ilk solo sergisini Mitte’de açıyor.

Serra İnce

‘Devinim’ üzerine

Hayal kurabilmek en büyük zenginliktir. Hayallerimiz yaşamımızın rotasını, neyin peşinde ne yöne gitmek istediğimizi belirler.  İnsanın hayalleri ne kadar büyükse, yaşamının da o kadar büyüme potansiyeli vardır. Ama neticede kişinin yaşamını tanımlayan gerçekleridir, ve gerçekleri de kişinin hareketleridir. Hareketsiz kalamayacak kadar çok arzuladığı hayallerine dair attığı adımlardır.

Benim çok büyük hayallerim var ama beni tanımlayan; bitmeyen enerjimle hayatımda hayallerime doğru yarattığım devinimdir. Biliyorum ki, önemli olan doğru ya da yanlış yapmak ya da kusursuz olmak değildir.

Önemli olan, hayatı yaşamaya değer kılan, elimden gelenin en iyisiyle hareket etmektir. Küçük bir hareketin yarattığı titreşim bile, bütün dünyayı değiştirecek bir güce dönüşebilir.

image1

Sanata ve sanatçıya değer veren Mitte, sizleri “devinim” ve Serra İnce ile buluşmaya davet ediyor. Mutlaka bu yakınlarda Karaköy’e bir uğrayın deriz…

 

 

Kaynak: Mitte Karaköy

 

 

 

 

0 0 votes
Bu İçeriğ Puanla!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments