ADDRESİSTANBUL İLE 15 YIL

Türkiye’nin ev tasarım ve dekorasyon merkezi addresistanbul’a yolu düşenler aşk yaşıyor. Pandemi sür...

Türkiye’nin ev tasarım ve dekorasyon merkezi addresistanbul’a yolu düşenler aşk yaşıyor.

Pandemi süreci bizlere evimizin değerini anlattı. Duvarların renginin önemine vardık. Yeni aksesuarlar ile kendi köşemizi yaratarak iç huzurumuzu bulduk. Ev hepimiz için önemliydi ancak pandemi bize evimizin mabet olduğunu tekrar kanıtladı. addresistanbul, sunduğu harika seçenekler sayesinde evimizdeki her eksiği kapatmak için tek lokasyon olarak anılmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz 15 yıl boyunca yerli ve yabancı markaları aynı çatı altında sunarken sezon trendlerinin en önemlileriyle de müşterilerine satıştan çok deneyim sunan addresistanbul’a eğer hala yolunuz düşmediyse, mutlaka uğrayın deriz. 

addresistanbul, 12.300 metrekarelik bir alanda, yerli, yabancı tam 35 mağazayı ve yüzlerce markayı, sırf evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için sunuyor. Mekan tasarımıyla özellikle, sanki sokakta yürüyormuşçasına bir hisse kapıldığınız addresistanbul’da mutfaktan banyoya, yatak odasından ev tekstiline ve hatta ev aksesuarlarının her çeşidine kolayca ulaşabiliyorsunuz. Her keseye uygun seçenekleriyle addressistanbul’un tekrar 15. yaşını kutluyoruz. 

ALLDECOR