SON DOKUNUŞTAKİ İLHAM

Aksesuardan duvar boyasında renk seçimine, dekorasyon yenilemeden doğru mobilya önerilerine kadar pek ç...

Aksesuardan duvar boyasında renk seçimine, dekorasyon yenilemeden doğru mobilya önerilerine kadar pek çok konuda danışmanlık hizmeti veren Last Touch Design Studio’nun, özel etkinlik ve davetler için yarattığı sofra ve mekan tasarımları da oldukça dikkat çekiyor.

Bugüne kadar ev, ofis ve restoran gibi işletmeler için dekorasyon danışmanlığı hizmeti veren Last Touch Design Studio’nun özel gün ve etkinlikler için yarattığı tasarımların her biri ilham dolu detaylar içeriyor. 

Last Touch Design Studio, her biri dünyanın farklı ülkelerinden özenle seçilmiş ve bir araya getirilmiş kendi özel koleksiyonlarında yer alan kiralanabilir ekipmanlarıyla doğum günü gibi özel etkinlik davetleri ya da kurumsal yemeklerde kendine özgü detaylarıyla ilham verici son dokunuşları sizin yerinize yapıyor. Ayrıca markanın kendi özel koleksiyonunda yer alan kiralanabilir sofra aksesuarları, birbirinden şık yemek takımları ve dekoratif parçaları, davetinizden sonra isterseniz satın alma opsiyonu da sunuluyor. Detaylar için @lasttouchstudio hesabına gidebilirsiniz…

ALLDECOR