Fark yaratan yüzeyler

Mermer ve granit hiçbir zaman değerini kaybetmeyen; aksine yıllar geçtikçe değerlenen ve yarattıkları ş...

Mermer ve granit hiçbir zaman değerini kaybetmeyen; aksine yıllar geçtikçe değerlenen ve yarattıkları şıklık değişmeyen iki özel malzeme. Bu malzemelerin kullanım alanı ise sadece evlerle sınırlı değil. Ofis, tekne ve havuzlarında fark yaratmak isteyenlerin Ersa Mermer’in koleksiyonlarına göz atmasını öneririz.

Mermer, sadece büyük metrekareli alanlarda değil aksesuarlar da da fark yaratıyor.

Ersa Mermer, zemin döşeme uygulamaları, cephe ve duvar kaplamaları, merdiven, basamak uygulamaları, denizlik, küpeşte, harpuşta uygulamaları, mutfak ve banyo tezgahları, asansör söve ve havuz kenarı uygulamalarıyla on yıldan fazla süredir mekanlara şıklık katıyor. Uygulamalarında dayanıklılığının yanı sıra estetiği de ön planda tutan Ersa Mermer, çözümler ürettiği bu geniş yelpaze içerisinde özellikle uzun yıllar boyunca korunacak bir şıklığı ve ayrıcalığı yaşamak isteyenlerin evlerinde ve ofislerinde tercih ettikleri bir marka olarak karşımıza çıkıyor.

Mermer tezgah uygulamalarının yanı sıra son zamanların gözde malzemelerinden olan granit kaplamalar ise hem kimsenin karşı koyamayacağı bir şıklığı mekanlara taşıyor hem de akıllı bir yalıtıum malzemesi olarak öne çıkıyor. Granit kaplamalar, banyo, mutfak gibi mekanlara çok yakıştığı gibi salon yatak odası gibi alanlarda kullanıldığında son derece şık ve özgün bir görünüm yaratıyor. ersamermer.com.tr 

ALLDECOR