İSTİNYE’DE RAFİNE BİR ZEVKİN YANSIMASI

Dünyanın en iyi sofra ve ev aksesuarı markalarının ve tasarımcıların özel koleksiyonlarına yer veren Sı...

Dünyanın en iyi sofra ve ev aksesuarı markalarının ve tasarımcıların özel koleksiyonlarına yer veren SırMaison’un yeni mağazası İstinye Park’ta kapılarını açtı. Yeni mağazada bu çok özel koleksiyonları görmek için sabırsızlananlar ve karar vermekte zorlananlar için özel danışmanlık hizmetleri de veriliyor. 

SırMaison, sekiz sene önce başlayan yolculuğuna, yeni yollar ekleyerek devam ediyor. Bugüne kadar hayata geçirdiği beş mağazanın ardından SırMasion’un ortakları olan Rosella Karabacak ve Şirin Yalçın, firmanın yeni mağazasını İstinye Park’ta açtı. İstinye Park’ta “flagship” konseptiyle kapılarını açan mağazada, dekoratif aksesuarlardan sofra ürünlerine uzanan geniş bir yelpazede birçok ürün bulunuyor. 

130 metrekarelik geniş bir alanda yer alan mağaza; gümüş, altın, porselen, kristal gibi malzemelerden oluşan dünyanın önde gelen dekorasyon markalarından seçkilere ve Türkiyeli tasarımcıların özel çalışmalarına ev sahipliği yapıyor. Lalique, Ercuis, Moser, Rosenthal, Greggio, Georg Jensen, Herman Bauer, Michael Aram, Esma Dereboy, Özlem Tuna, Dibbern gibi pek çok dünya markası ve tasarımcının yanı sıra SırMaison’un kendi üretimi olan zarif sofra sunumları ve dekoratif objeleri de bu yeni mağazada yer alıyor. Dileyenler mağazada bire bir danışmanlık da alabiliyor.  

İstinye Park’taki bu yeni mağaza aynı zamanda önümüzdeki dönemde “Wedding Concierge” gibi özel bir hizmetle yeni evlenenler için farklı hizmet çözümleri de sunuyor. Evlilik öncesi zor karar süreçlerini yönetmekte yardımcı olan SırMaison özel danışmanı, renk ve malzeme seçimlerinden; ihtiyaçlar doğrultusunda en doğru çözümü kişisel zevk ve beğenilere özel bir şekilde sunuyor. Yeni evli çiftler geniş ve kaliteli bir ürün yelpazesine sahip Sırmaison’da dünya markalarının birbirinden farklı ve özel hediye alternatiflerini buluyor. “Wedding Concierge”, düğünün yanı sıra; söz, nişan gibi özel seremonilerde de ihtiyaç duyulan her türlü ürünü de genç çiftler ve ailelerle buluşturuyor. 

ALLDECOR